loading...
 • RU
 • UA
 • EN
High Quality
 • Marus Marriage Agency

  Marriage Agency

  Брачное агентство, ориентированное только на создание счастливой семьи (wedding&family – first of all).

 • Marus Casting Agency

  Casting Agency

  Онлайн кастинг людей творческих профессий (casting for creative people).

 • Marus Production

  Production

  Контент, фото, видео (its important for us how you look).

 • Marus Communication

  Communication

  Контент, фото, видео (its important for us how you look).

 • Marus Club

  Club

  Консьерж-сервис для клиентов MGC, а также других заказчиков по принципу клубной системы (HIGH QUALITY concierge service).

 • Marus Education

  Education

  Обучающая платформа уникальным способностям (learning platform for unique abilities).

 • Marus Legal Protection

  Legal Protection

  Юридическоая защита и сопровождение (legal protection and support).

About

Marus Global Consulting інноваційна компанія, яка надає консалтинг в сфері юридичних послуг, консьєрж сервісу для іноземців (Marus Club), питань пов’язаних з легалізацією, освітою, а також виводить на ринок власне шлюбне агентство Marus Marriage Agency та Marus Production. Окремим напрямом є департамент комунікацій Marus Communication, головна місія якого полягає в інформаційному супроводі клієнтів компанії, надання послуг в сфері маркетингу і піару, формування іміджу, корекції репутаційних ризиків та інших послуг, пов’язаних з особистим брендингом та рекламою в цілому.

Філософія Marus Global Consulting відображена в слогані – HIGH QUALITY.

HQ – головний орієнтир і показник наших послуг, мета, досягнення і одночасно процес.

HQ – це маркер, тренд, стиль життя і філософія.

Досягти HQ можна по-різному:

– Забезпечити якість послуг на рівень вище конкурентів і ринкової пропозиції

– Завжди випереджати попит і час, пропонуючи найновітніші технології

– Вимагати багато, щоб дати ще більше

– Якісно відрізнятися від інших унікальним сервісом

– Бути в тренді, одночасно створюючи нові тренди

– Своєчасно масштабувати процеси

– Надавати послуги за принципом «все і відразу», значно спрощуючи і покращуючи життя клієнта.

Люди з високим рівнем HQ - лідери нового покоління, кооперація яких змінить світ.

Ігор Марус
Public
HQ - філософія, яка стане трендом
Игорь Фисун

Ігор, розкажіть про свою компанію та основні напрямки діяльності.

Marus Global Consulting – інноваційна компанія, яка забезпечує комплексний підхід у вирішенні багатьох завдань. Зокрема, MGC надає консалтинг в сфері юридичних послуг, консьєрж сервісу для іноземців, питань пов’язаних з легалізацією, освітою, а також виводить на ринок власне шлюбне агентство Marus Marriage Agency і Marus Production. Окремим напрямом компанії є департамент комунікацій – Marus Communication, головна місія якого полягає в інформаційному супроводі клієнтів компанії, надання послуг в сфері маркетингу і піару, формування іміджу, корекції репутаційних ризиків та інших послуг, пов’язаних з особистим брендингом та рекламою в цілому.

Що надихнуло Вас створити таку глобальну компанію? Які цілі перед собою ставите?

Раніше я кілька років займався консалтингом у сфері юридичного супроводу іноземців в Україні, оскільки сам є нерезидентом цієї країни. У мене подвійне громадянство Молдови та Болгарії, близько 5 років я проживав і працював в Америці, потім жив в Італії і ось з волі випадку виявився тут. Серед звернень від іноземців часто почали з’являтися скарги на шлюбні агентства і прохання надати юридичний захист у зв’язку з цим. Я заглибився в тему і був злегка шокований. В країні, де проживають найкрасивіші жінки світу, існує налагоджений бізнес з торгівлі дівчатами, їх репутацією під проводом пошуку чоловіка. Виманюючи у красивих дівчат фотографії та відео або завантажуючи їх з соціальних мереж, організовані групи перекладачів ведуть листування на спеціальних сайтах знайомств з іноземцями. Головна мета листувань – виводити гроші, подарунки і т.д. В результаті дуже страждає імідж країни і жінок в першу чергу. Я вирішив, що це несправедливо, а величезна кількість бажаючих вийти заміж дівчат наштовхнули мене на думку організувати перше чесне шлюбне агентство, для якого головна мета – весілля та міцна сім’я для шукачів.

Ви як іноземець напевно теж зацікавлені в пошуку української нареченої?

Не буду приховувати, українські жінки красиві, розумні та хитрі одночасно. Як і в усьому світі, хочеться в першу чергу допомагати і працювати з порядними жінками, а не з тими, хто звик чужими руками жар загрібати. Таких, нажаль, в Україні дуже багато. Я сам зіткнувся з споживацтвом та несправедливістю в своєму житті і зрозумів, як сильно можна помилитися в людині. Тому щоб стати клієнтом нашого агентства, необхідно заповнити 6 рівнів інформації про себе, які є гарантією того, що у дівчини серйозні наміри і вона нічого не приховує ні від нас, ні від претендентів.

А можна докладніше про ці 6 рівнів?

Філософія моєї компанії відображена в нашому слогані – HIGH QUALITY (HQ). І ми переслідуємо HQ в усьому, що робимо, як головний орієнтир! HQ – це маркер, тренд, ціла філософія, про неї я можу розповісти окремо і презентувати пізніше. 6 рівнів інформації включають в себе загальну анкету, фото, відео – візитку, інформацію про прибуток, інформацію про стан здоров’я, про батьків, психологічні тести та звичайно, репутаційний аудит. Та жінка, яка готова надати всю інформацію, потрапляє в наш HQ-TOP і може претендувати на чоловіка такого ж рівня. Ми не хочемо пропонувати кота в мішку і довіра тут – дуже важлива складова. Сьогодні ми вибудовуємо канали співпраці з різними країнами та йдемо не стандартним шляхом. Точково піднімаємо свої контакти, друзів, зв’язки, щоб максимально уникнути попадання на протоптані стежки, які себе вже дискредитували на ринку. І рівень кандидатів, які сьогодні хочуть зустріти майбутню дружину в Україні – дуже високий. Такий же високий і рівень їх очікувань. Вони хочуть натуральної краси, освіченості, знайомства з батьками, дитячих фотографій і чесності, бажання розвиватися й рости, а не сидіти у чоловіка на шиї. Їм не потрібні утриманки і просто красиві ляльки. Зараз в тренді душа і почуття, простота, доброта та сімейні цінності. Ми хочемо відповідати очікуванням клієнтів і гарантувати якісний сервіс в даному питанні.

Консьєрж сервіс, напевно, теж виник у зв’язку з потребою надання послуг іноземцям?

Так, в Україні консьєрж сервіс більше орієнтований на послуги за кордоном. Нам же треба зустрічати клієнтів і гостей тут, в Україні. І у них досить високі запити за якістю обслуговування. Тому ми створили окремий напрямок. Зараз укладаємо партнерські контракти з туроператорами, готелями, ресторанними та шопінг гідами, медичними установами, автопрокатом і багатьма іншими. Запрошуємо партнерів до співпраці.

А медичні установи Вам навіщо?

У іноземців є попит на медичне обслуговування в Україні. Наші лікарі дуже котируються за кордоном. Тому сюди їдуть за стоматологією, кардіологією, хірургією, пластикою, ін’єкційной медициною, загальними дослідженнями. Це нова ніша і ми її впевнено маємо намір розвивати, як окремий кейс в рамках консьєрж сервісу Marus Club.

А що стосується репутаційного аудиту, в чому він полягає?

Я вважаю, що репутація – це найцінніша монета в арсеналі будь-якої людини. Іноді через зайві емоцій або легковажності – люди погіршують свою репутацію і не знають потім, як її відновити. У цьому питанні ми співпрацюємо з партнерами нашої компанії – консалтинговим агентством Lighthouse (www.lighthouse.promo). Вони проводять репутаційний аудит і розробляють рекомендації щодо створення та підтримки іміджу. Багато дівчат та жінок потребують таку послугу і якщо вони хочуть виглядати гідно та бездоганно перед своїми майбутніми чоловіками, то неодмінно скористаються таким шансом.

Ну і наостанок, Ви спочатку сказали про освіту для Ваших клієнтів. Чому навчаєте?

Зараз дуже модно вчитися. Це теж одна з ознак HQ (HIGH QUALITY)! Ми зараз створюємо різні школи – Школу унікальних жінок, Школу сімейного щастя, Школу почуття, Школу передбачень, будемо співпрацювати зі школами яхтингу, пілотування, гольфу, екстремального водіння, верхової їзди. Адже HQ треба відповідати. Це не просто спосіб мислення, це спосіб життя і ми знаємо як його змінити в потрібну сторону. Наостанок хочу всіх запросити до нас на наш сайт, який до нового року буде максимально наповнений і презентований www.marus.com.ua. Заповнюйте анкету, сміливіше додавайте зміни в своє життя! Вся ваша персональна інформація є конфіденційною! З нами ви і ваша репутація захищені на всіх рівнях. Сайт буде корисний тим, хто шукає сімейного щастя, любові та кваліфікованої допомоги. Тим, хто втомився від брехні й непрофесіоналізму інших агентств. Тим, хто готовий міняти посередність на HIGH QUALITY і тим, хто просто давно готовий.

Contact
Marus Global Consulting
Телефон:+380 (96) 904-60-05
Соціальні мережі:
Зв'яжіться з нами: